• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Zookoutek

legmalyV našem zookoutku můžete potkat různé druhy zvířat. Ze savců tu jsou zastoupeni králík Čertík a dva pískomilové, z plazů leguán zelený a dvě užovky červené (jedna hezčí než druhá). Z členovců tu najdete dva sklípkany Brachypelmu smithi a Brachypelmu vagans, dále potom pakobylky indické, šváby šedé či mnohonožku. Měkkýše máme zastoupené v afrických oblovkách dravých, kterých je nepočítaně.

Do zookoutku se můžete přijít jen podívat a to vždy, když je v ekocentru někdo přítomen nebo po domluvě s vedoucími zookoutku se můžete zapojit do krmení zvířat a jejicoznutmalyh péče.

Nepohrdneme tvrdým chlebem ani nesladkým pečivem nebo zbytky zeleniny.

V době letních prázdnin či vašich dovolených, se vám o vaše zvířátka můžeme postarat za režijní náklady (buď si donesete dostatek vlastního krmení, nebo nám na zookoutek můžete přispět a my zalovíme v erárních zásobách). Tato nabídka platí pouze pro drobné savce či ptáky a jiná terarijní zvířata, která se nám do zookoutku vejdou => nenoste nám prosím žádné šelmy nebo kopytníky ;-) (ve výjmečných případech je možné přinést nalezence či nechtěná zvířata).

Kdo bude mít zájem, lze si ze zookoutku odnést na skrmení šváby šedé.


 Jakékoli dotazy směrujte na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

 

 

 

 

Jak jste spokojeni s nabídkou bio produktů ve vašem okolí?