• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Jsme přírodovědný oddíl holek a kluků z Vraného nad Vltavou a okolí. Pravidelně se scházíme od září do konce června na schůzkách, které se konají vždy v pátek od 15:30 do 18:30 v naší klubovně. Naše každoroční činnost je zakončena 10 denním táborem.

Cílem našeho oddílu je soustavným působením rozvíjet děti tak, aby z nich vyrostli osobnosti, které ctí přírodu, něco o ní vědí a mají potřebu aktivně jí pomáhat. Ideálem by byl plynulý přechod starších členů oddílu do základky. To se zatím bohužel moc nedaří.

Ideály oddílu mají tvrdou konkurenci v současném životním stylu a v hodnotách, které uctívá moderní civilizace. O to je naše práce těžší a některé ztráty jsou velice bolestné. Přestat však nemůžeme. Příroda lidi, kteří by byli ochotni a schopni pomoci, již nevyhnutelně potřebuje.

166 6621  179 7953   DSC 0620

 

 logo-nezmar

Aktualizováno Úterý, 03 Leden 2012 21:10  

Jak jste spokojeni s nabídkou bio produktů ve vašem okolí?