• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Rekordman Vraného

Rekordman Vraného je poslední, 3. akcí pořádanou ku příležitosti oslav Dne Země.

 Skládá se ze tří hodinových bloků, v nichž se soutěžící snaží překonat sami sebe i rekordy svých předchůdců. Soutěží se v mnoha netradičních disciplínách, jako je vrh holinkou, prolézání pohledem, držení kolíčku, Alenina pomsta, běh s kuželkou, desetiskok, hod na kýbl apod.


Hlavní výhrou je nejen dobrý pocit z příjemně a hlavně aktivně stráveného nedělního odpoledne, ale na účastníky čekají i ceny hmotné. Podle pořadí si každý soutěžící vybírá z bohaté nabídky (knihy, CD, pexesa, pastelky, sladkosti, hlavolamy, hry, hrníčky,…) a vítězové v každé kategorii pak získávají jedinečné a neopakovatelné tričko Rekordman Vraného s logem Dne Země.

V minulosti bylo vytvořeno mnoho rekordů, jejichž překonání není snadným oříškem. Největším problémem je překonat rekord v hodu vajíčkem, jehož současná hodnota je 38,7 m.

 

Soutěží se nejen v mnoha disciplínách, ale i v mnoha věkových kategoriích. Na své si může přijít rozhodně každý, kdo přijde oslavit Den Země na zahradu MŠ. Budeme doufat, že nám za to Matička Země přichystá pěkné počasí.

 

          Rekordman Vraného 2012


          Rekordman Vraného 2013


          Rekordman Vraného 2014

        

          Rekordman Vraného 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Pondělí, 27 Duben 2015 07:30